Постійні тренування – запорука успіху та готовност...

Постійні тренування – запорука успіху та готовності до якісного несення служби у майбутньому!

Традиційно недільний ранок курсантів Одеського державного університету внутрішніх справ розпочався з забігу на Трасі здоровʼя. Спільно з ректором університету Дмитром Швецем майбутні офіцери поліції подолали дистанцію в 3 км.

Загальну розминку провів викладач кафедри тактико-спеціальної та спеціальної фізичної підготовки вишу Костянтин Трішин – заслужений майстер спорту з таїландського боксу, чемпіон світу та Європи серед професіоналів (WKF), 16-кратний чемпіон України з таїландського боксу.

Спорт розвиває силу волі та мотивує прагнення до перемоги у всіх сферах життя, позитивно впливає на самопочуття, підвищує імунітет, зміцнює організм та допомагає впоратися зі стресом.