Поліцейські з трьох областей пройшли підвищення кв...
Поліцейські з трьох областей пройшли підвищення кваліфікації в ОДУВС
Протягом тижня, з 15 до 19 вересня, на базі Одеського державного університету внутрішніх справ тривало короткострокове підвищення кваліфікації для працівників підрозділів слідства та дізнання. Участь у навчанні взяли поліцейські з ГУНП в Одеській, Херсонській та Миколаївській областях.
Курс передбачав як теоретичну підготовку, так і практичні заняття, спрямовані на вдосконалення професійних навичок.
Усі слухачі успішно завершили навчання та склали підсумковий контроль. Під час урочистого підбиття підсумків сертифікати про короткострокове підвищення кваліфікації вручив директор інституту післядипломної освіти та заочного навчання ОДУВС підполковник поліції Євген Бахчеван.
6219 вересня, 2025
ЛІЦЕЇ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ25 червня, 2026
Засідання разової спеціалізованої вченої ради в університеті24 червня, 2026

