Показ документального фільму «Поруш тишу» для курс...

Показ документального фільму «Поруш тишу» для курсантів ОДУВС

12 грудня для курсантів університету відбувся показ документального фільму «Поруш тишу», створеного за підтримки урядів Канади, Великої Британії, Бюро гуманітарної допомоги USAID та Гуманітарного фонду для України (UHF).

Зі вступним словом до присутніх звернулись: Тетяна СЕМІКОП, голова ГР «Віра. Надія. Любов», Лілія ЛЕОНІДОВА, радниця міського голови з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігання та протидії насильству за однакою статі, депутатка Одеської міської ради, Любов БЕРЕЗОВЕНКО, помічниця ректора з гендерної політики ОДУВС та Руслан КАРАГІОЗ, заступник декана Херсонського факультету ОДУВС.

Фільм розповідає про те, як повномасштабна війна вплинула на рівень домашнього насильства та його форми. Крім того, у документальній стрічці висвітлена тема надання допомоги постраждалим від насильства, пов’язаного з війною, зокрема сексуального.