Пізнавальна екскурсія до ОДУВС професійна орієнтац...

Пізнавальна екскурсія до ОДУВС професійна орієнтація для вихованців школи-інтернату-ліцею

Сьогодні, у межах реалізації завдань проєкту МВС «Дружня підтримка», до ОДУВС завітали вихованці та педагоги КЗ «Березківський НВК «Загальноосвітня школа-інтернат-ліцей І-ІІІ ступенів» Миколаївської обласної ради.

Відвідування центру медіації, музею історії університету, мультимедійного тиру, спортивної зали, навчальних полігонів та кабінету тактичної медицини тощо для юнаків і дівчат стало корисним і потужним ресурсом щодо професійної орієнтації та розширення світоглядної позиції.

Учасники заходу дізнались багато важливої інформації про умови вступу до університету, про особливості навчання на кожному факультеті, спортивні секції та творчі гуртки, де можна реалізувати здібності і таланти.

Також, юні відвідувачі скоштували смачний курсантський обід і познайомились з талановитою молоддю університету – членами художньої самодіяльності.

На завершення зустрічі відбувся відвертий натхненний діалог ректора університету полковника поліції Дмитра ШВЕЦЯ з вихованцями школи-інтернату.

Все буде Україна!