Пізнавальна екскурсія до ОДУВС професійна орієнтація для вихованців школи-інтернату-ліцею
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_705322ea3f.jpg&w=2048&q=100)
Сьогодні, у межах реалізації завдань проєкту МВС «Дружня підтримка», до ОДУВС завітали вихованці та педагоги КЗ «Березківський НВК «Загальноосвітня школа-інтернат-ліцей І-ІІІ ступенів» Миколаївської обласної ради.
Відвідування центру медіації, музею історії університету, мультимедійного тиру, спортивної зали, навчальних полігонів та кабінету тактичної медицини тощо для юнаків і дівчат стало корисним і потужним ресурсом щодо професійної орієнтації та розширення світоглядної позиції.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_a9a8da3308.jpg)
Учасники заходу дізнались багато важливої інформації про умови вступу до університету, про особливості навчання на кожному факультеті, спортивні секції та творчі гуртки, де можна реалізувати здібності і таланти.
Також, юні відвідувачі скоштували смачний курсантський обід і познайомились з талановитою молоддю університету – членами художньої самодіяльності.
На завершення зустрічі відбувся відвертий натхненний діалог ректора університету полковника поліції Дмитра ШВЕЦЯ з вихованцями школи-інтернату.
Все буде Україна!
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_175b6ad8d3.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_c670e6b648.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_ab9f028167.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F5_2348d6596f.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F6_fc2810d999.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F7_b3b34b9aa7.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F8_7ed021707e.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F9_c98ed98597.jpg)