Підвищення якості освіти у закладах МВС: тренінг за участю керівництва та експертів
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Flarge_cover_33b1658f4c.jpg&w=2048&q=100)
На базі Національної академії внутрішніх справ 6-7 червня Департамент освіти, науки та спорту Міністерства внутрішніх справ України спільно з Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти провели дводенний тренінг «Актуальні проблеми розбудови систем забезпечення якості освіти в закладах вищої освіти системи МВС».
З вітальним словом до учасників тренінгу звернулися державний секретар Міністерства внутрішніх справ України Інна Ящук та голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Андрій Бутенко.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_4a5f959ae6.jpg)
Інна Ящук підкреслила важливість якості підготовки персоналу для органів Національної поліції України, Державної прикордонної служби України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Національної гвардії України в умовах війни. Вона зазначила, що вдосконалення якості освіти є одним із пріоритетних завдань, оскільки кваліфікований та підготовлений персонал є запорукою ефективної роботи цих служб у критичних умовах.
Андрій Бутенко наголосив на необхідності вдосконалення внутрішньої системи забезпечення якості вищої освіти в закладах МВС. В умовах війни це набуває особливої ваги, адже підвищення якості освіти сприяє підготовці фахівців, здатних оперативно та професійно реагувати на виклики, які стоять перед державою.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_1627f4b85f.jpg)
У заході взяли участь близько 200 учасників, зокрема керівники всіх закладів вищої освіти системи МВС, ДСНС, вищих військових навчальних закладів ДПСУ та НГУ, а також понад 100 гарантів освітніх програм.
Під час тренінгу обговорювалися питання формування та вдосконалення освітніх програм, забезпечення якості освітньої діяльності та процедур акредитації в умовах збройної агресії проти України.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_6f7efdcb5f.jpg)
Учасники дводенного тренінгу дійшли до висновку, що підвищення якості освіти в умовах війни є критично важливим для забезпечення надійності та професійності працівників системи МВС, що забезпечують безпеку та порядок в країні.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_80f7474715.jpg)
Департамент комунікації МВС України