Підвищення якості освіти у закладах МВС: тренінг з...

Підвищення якості освіти у закладах МВС: тренінг за участю керівництва та експертів

news-photo

 

На базі Національної академії внутрішніх справ 6-7 червня Департамент освіти, науки та спорту Міністерства внутрішніх справ України спільно з Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти провели дводенний тренінг «Актуальні проблеми розбудови систем забезпечення якості освіти в закладах вищої освіти системи МВС».

 

З вітальним словом до учасників тренінгу звернулися державний секретар Міністерства внутрішніх справ України Інна Ящук та голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Андрій Бутенко. 
 

 

Інна Ящук підкреслила важливість якості підготовки персоналу для органів Національної поліції України, Державної прикордонної служби України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Національної гвардії України в умовах війни. Вона зазначила, що вдосконалення якості освіти є одним із пріоритетних завдань, оскільки кваліфікований та підготовлений персонал є запорукою ефективної роботи цих служб у критичних умовах. 

 

Андрій Бутенко наголосив на необхідності вдосконалення внутрішньої системи забезпечення якості вищої освіти в закладах МВС. В умовах війни це набуває особливої ваги, адже підвищення якості освіти сприяє підготовці фахівців, здатних оперативно та професійно реагувати на виклики, які стоять перед державою. 

 

 

У заході взяли участь близько 200 учасників, зокрема керівники всіх закладів вищої освіти системи МВС, ДСНС, вищих військових навчальних закладів ДПСУ та НГУ, а також понад 100 гарантів освітніх програм. 

 

Під час тренінгу обговорювалися питання формування та вдосконалення освітніх програм, забезпечення якості освітньої діяльності та процедур акредитації в умовах збройної агресії проти України.  

 

 

Учасники дводенного тренінгу дійшли до висновку, що підвищення якості освіти в умовах війни є критично важливим для забезпечення надійності та професійності працівників системи МВС, що забезпечують безпеку та порядок в країні.

 

 

Департамент комунікації МВС України