Підвищення кваліфікації поліцейських поліції охоро...

Підвищення кваліфікації поліцейських поліції охорони із забезпечення безпеки в закладах освіти

В ОДУВС триває підвищення кваліфікації поліцейських поліції охорони із забезпечення безпеки в закладах освіти. Підготовку проходять 22 представники ГУНП в Миколаївській області та УПП в Миколаївській області.

По завершенню навчання поліцейські складатимуть підсумковий іспит та будуть направлені на стажування за місцем служби.

Чергове заняття для слухачів провела завідувачка кафедри психології та педагогіки доктор психологічних наук, професор Людмила Снігур.

В рамках зустрічі були розглянуті питання ефективної комунікації, офіційного спілкування, діалогу, поняття конфлікту та маніпуляції.

Особливу увагу спікерка звернула на порядок комунікації з дітьми з урахуванням віку та психофізичного розвитку, а також психодіагностику різних психологічних (психічних) станів дитини, способи виявлення дітей, які вживають психоактивні речовини, та особливості комунікації з ними.