Підведення підсумків обласного конкурсу «Моя майбу...

Підведення підсумків обласного конкурсу «Моя майбутня професія у сфері юриспруденції»

30 листопада відбулось підведення підсумків обласного конкурсу «Моя майбутня професія у сфері юриспруденції»

Ініціатива була підтримана закладами освіти Одеського регіону. До написання творчих робіт долучились близько 50 ліцеїстів.

Журі конкурсу

Переможців конкурсу визначило кваліфіковане журі, представлене досвідченими у сфері юриспруденції фахівцями:

Наталія БІЛАК, адвокат, к.ю.н.;

Катерина ГОЛОВКО, д.ю.н., професор, професор кафедри конституційного і міжнародного права Національного авіаційного університету;

Віталій КАПУЛЯК, начальник управління головної інспекції ГУНП в Одеській області, полковник поліції;

Олена ПОГРЕБНЯК, начальник ГУ ДМСУ в Одеській області.

Кожен учасник конкурсу  отримав сертифікат про участь. Переможці в номінаціях та педагоги отримали подарунки від університету.