Підтримуємо фізичну форму разом...
Підтримуємо фізичну форму разом
У спортивному клубі «Five Station Fitness» щотижнево тривають тренування з кросфіту під керівництвом тренера з функціональної підготовки Олександра Мельниченка.
Під час тренувань курсанти та працівники ОДУВС виконують вправи на витривалість (функціональне тренування), а також силові та кардіо навантаження (присідання зі штангою, станова тяга, випади, присідання з вистрибуваннями, протяжка, армійський жим, вправи бурпі, стрибки на тумбу, різноманітні вправи в TRX, вправи на прес і т.п.).
Дякуємо Олександру Мельниченку за можливість проведення відкритих тренувань для особового складу ОДУВС разом з командою Fit Group.
3011 травня, 2024
ЛІЦЕЇ МВС. Івано-Франківськ26 липня, 2024
Запрошуємо до вступу в ліцеї безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання системи МВС України26 липня, 2024
ЛІЦЕЇ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ26 липня, 2024