Підтримка та реабілітація наших захисників...

Підтримка та реабілітація наших захисників

Зустріч з нашими захисниками, які знаходяться на лікуванні та реабілітації на базі Клінічного санаторію «Аркадія» Державної прикордонної служби України, відбулась сьогодні за участі фахівців і курсантів ОДУВС.

На заході було озвучено можливості та пропозиції, в першу чергу освітні, які можуть бути корисні захисникам та членам їх родин. Зокрема презентовано проєкт Міністерства внутрішніх справ України - Ліцеї безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання системи МВС України.

Також запропоновано можливості університету щодо різних напрямів ветеранського спорту, консультування з питань юридичної та психологічної підтримки, та навчання в Автошколі ОДУВС, в тому числі, для людей з інвалідністю.

Завершено зустріч творчими виступами талановитої молоді університету та міжособистісним спілкуванням курсантів і військових, що знаходяться на реабілітації.

Низький уклін нашим захисникам. Слава Україні!