Підписано Меморандум про співпрацю...
Підписано Меморандум про співпрацю
Сьогодні, 17 липня, підписано Меморандум про співпрацю між Науковим товариством здобувачів вищої освіти та молодих вчених Одеського державного університету внутрішніх справ та Науковим товариством студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Одеської політехніки.
Підписання Меморандуму стало важливим кроком до налагодження міжуніверситетської співпраці та формування потужної платформи для генерації і реалізації наукових ідей.
У межах співпраці головами Наукових товариств Любовʼю Березовенко та Катериною Гусєвою заплановано проведення спільних наукових заходів, розробку спільних проєктів, створення робочих груп та ініціатив, спрямованих на підвищення ролі молодого науковця в українському суспільстві.
3317 липня, 2025
ЛІЦЕЇ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ08 червня, 2026
Участь представника ОДУВС у змаганнях з адаптивного спорту08 червня, 2026
Делегація ОДУВС відвідала Школу поліції Литви08 червня, 2026

