Під час ранкового шикування ректор ОДУВС відзначив...

Під час ранкового шикування ректор ОДУВС відзначив учасників міжнародного шахового турніру

Сьогодні під час ранкового шикування ректор ОДУВС полковник поліції Дмитро Швець відзначив учасників 4-го щорічного міжнародного шахового турніру серед університетських команд зі всього світу.

Змагання проводились дистанційно на платформі Zoom. У турнірі взяли участь близько 500 шахістів, які представляли 117 студентських команд з майже 70-ти університетів із 25-ти країн світу всіх континентів.

Сертифікатами за участь у міжнародному онлайн-змаганні серед команд закладів освіти нагороджені представники команди ОДУВС, а саме:

Кравчук Максим, курсант 4-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування;

Кобрін Артур, курсант 2-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування;

Ірина Щербак, курсант 1-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування.