Під час ранкового шикування ректор ОДУВС полковник...

Під час ранкового шикування ректор ОДУВС полковник поліції Дмитро Швець вручив нагороди спортсменам університет

Так, за здобуте срібло на Чемпіонаті України з гирьового спорту серед юнаків та дівчат, який проходив у м. Полтава, дипломом нагороджений курсант 1-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Олексій Гатайло.

За результатами змагань у ваговій категорії понад 78 кг він посів 2-ге місце у поштовху, 2-ге місце у ривку та 2-ге місце у двоборстві.

Також нагороду отримала курсантка 2-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Аріна Співак, яка виборола 3-тє місце на змаганнях у м. Хмельницький, в рамках Всеукраїнської літньої Універсіади з тхеквондо.

Вітаємо наших спортсменів та зичимо подальших успіхів і нових перемог!