Перспективи інтеграції України до Європейського Со...

Перспективи інтеграції України до Європейського Союзу

Україна активно працює над удосконаленням системи вищої освіти відповідно до європейських стандартів.

Відповідна співпраця сприяє підвищенню рівня освіти, обміну знаннями, досвідом, розвитку наукових досліджень та підготовці кадрів, які відповідають сучасним вимогам і можуть конкурувати на міжнародному рівні.

Так, 1 ️листопада відділом міжнародного співробітництва ОДУВС за участю професора кафедри конституційного та міжнародного права доктора юридичних наук, професора Єлизавети Львової було організовано факультативне заняття для курсантів 2 курсу ФПФОДР за темою: «Prospects of Ukraine’s integration into the European Union».

Акцентуючи увагу на важливості європейської інтеграції та зі словами підтримки України до онлайн-заходу долучилась заступниця директора Коледжу державної поліції Латвії Anita Fišere.

Заступниця директора Коледжу державної поліції Латвії Anita Fišere

В ході заняття були розглянуті наступні питання:

– основні положення про Європейський Союз;

– країни-члени ЄС;

– країни-кандидати на вступ до ЄС;

– етапи європейської інтеграції;

– основні документи щодо заснування ЄС;

– інституції ЄС (Європейська Рада, Європейська комісія, Рада Європейського Союзу, Європейський Парламент);

– основні напрями діяльності CEPOL та EUROPOL.

Наші курсанти

Окремо було акцентовано увагу на перспективах інтеграції України до Європейського Союзу, зокрема: статус кандидата на вступ до ЄС як перший з трьох етапів процесу вступу, котрий підтверджує прагнення України до євроінтеграції; приведення законодавства держави до стандартів ЄС та виконання інших визначених вимог; процедура офіційних переговорів щодо членства в Європейському Союзі.