Перші поліцейські поліції охорони із забезпечення безпеки в закладах освіти завершили навчання в ОДУВС
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_3fd49fbd1b.jpg&w=2048&q=100)
У межах реалізації проєкту «Офіцери служби освітньої безпеки» навчання поліцейських складалось з теоретичної підготовки в університеті із залученням практичних працівників у сфері безпекового освітнього середовища та практичної підготовки у відповідних закладах освіти.
Результатом підготовки поліцейських поліції охорони із забезпечення безпеки в закладах освіти стало набуття ними навичок і компетенцій щодо захисту прав людини; запобігання корупційними правопорушеннями; професійної етики поліцейського; запобігання конфліктам і маніпуляціям; надання психологічної допомоги; організації реагування на заяви і повідомлення про кримінальні, адміністративні правопорушення або події; організації взаємодії поліцейських поліції охорони з органами та підрозділами поліції, адміністрацією закладів освіти, закладами охорони здоров’я, органами державної влади та місцевого самоврядування з питань забезпечення безпеки в закладах освіти; запобігання та протидії жорстокому поводженню, у тому числі, домашньому насильству стосовно дітей; забезпечення охорони закладів освіти з використанням технічних засобів охорони; надання домедичної допомоги тощо.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_64e3cb4a0b.jpg)
26 січня 2024 року відбувся захист результатів практичного стажування (з використанням дистанційних технологій) 22 слухачів курсів підвищення кваліфікації поліцейських поліції охорони із забезпечення безпеки в закладах освіти під час якого комісія оцінила повноту наданих звітних документів про проходження практичного стажування та якість отриманих ними навичок та набутих компетенцій.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_5fbc3a8605.jpg)
29 січня 2024 року поліцейські поліції охорони із забезпечення безпеки в закладах освіти розпочинають несення служби в закладах освіти Миколаївщини.
Нагадаємо, що проєкт реалізується за ініціативи керівництва держави за участі Міністерства освіти і науки України, Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції. Його мета – захистити дітей у школах в умовах повномасштабної війни та створити безпекове середовище після війни.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_fa3f8c85e6.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_e0102b6166.jpg)