Першість з практичної стрільби серед курсантів ОДУ...

Першість з практичної стрільби серед курсантів ОДУВС

7 жовтня з нагоди відзначення Дня захисників та захисниць України в Одеському державному університеті внутрішніх справ пройшла першість з практичної стрільби серед курсантів вишу.

Перший проректор ОДУВС Сергій Братель

Під час шикування було проведено цільовий інструктаж з учасниками змагань.

Цільовий інструктаж з учасниками змагань

Змагання проходили за правилами Міжнародної конфедерації практичної стрільби. Співорганізаторами спортивного заходу виступили кафедра вогневої підготовки ОДУВС та суддівський корпус Всеукраїнської федерації практичної та високоточної стрільби.

В особистому заліку в категорії «LADY» :

1-ше місце посіла – Колотинська Катерина, курсант 4-го курсу Херсонського факультету;

2-ге місце – Зажерило Ксенія, курсант 2-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності;

3-тє місце – Суліма Катерина, курсант 3-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції.

У категорії «MEN» :

1-ше місце посів – Хілобок Даниїл, курсант 2-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування;

2-ге місце – Дідківський Андрій, курсант 4-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування;

3-тє місце – Васильєв Валерій, курсант 2-го курсу Херсонського факультету.

У командному підсумку призові місця розподілилися наступним чином:

1-ше місце виборола команда факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування;

2-ге місце посіла команда Херсонського факультету;

3-тє місце зайняла команда факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції.

Зичимо подальших успіхів учасникам змагань!!!

Вручення нагород