Перемога команди ОДУВС в Обласному етапі Всеукраїн...

Перемога команди ОДУВС в Обласному етапі Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед студентів «COOL RACE»

Днями команда Одеського державного університету внутрішніх справ взяла участь в Обласному етапі Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед студентів «COOL RACE».

Змагання складалися з трьох рубежів забігу по десять силових вправ на кожному етапі як серед чоловіків, так і серед жінок.

В особистій першості серед чоловіків 1-ше місце посів курсант 1-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Назар Комаров.

Серед жінок 1-ше місце виборола курсант 1-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності Ксенія Басенко.

Змагання пройшли на високому організаційному рівні, спортсмени показали відмінні результати.

У підсумку команда нашого вишу посіла 1-ше загальнокомандне місце.

Переможці змагань були нагороджені кубками, медалями та дипломами відповідних ступенів.