Передача пам’ятного прапора до Музею історії Одесь...

Передача пам’ятного прапора до Музею історії Одеського державного університету внутрішніх справ

Професор кафедри оперативно-розшукової діяльності професор Сергій Володимирович Албул передав до Музею історії Одеського державного університету внутрішніх справ прапор.

Цей прапор працівники університету брали із собою під час службового відрядження до зони проведення Антитерористичної операції у 2014 році на початку збройної агресії росії проти нашої держави. Він займе своє місце в тематичній експозиції, присвяченій подіям російсько-української війни.

Представниця створеної з ініціативи ректора Дмитра Володимировича Швеця робочої групи з оновлення експозиції музею університету старший інспектор секретаріату Вченої ради Ганна Бондаренко, висловивши щиру вдячність за небайдужість до історії університету, зауважила, що останнім часом музей поповнився багатьма експонатами, які будуть розповідати відвідувачам про те, яку зброю використовують російські окупанти проти наших захисників і мирного населення. Ці артефакти є беззаперечними доказами воєнних злочинів проти українського народу.