Патрульні поліцейські проводять заняття з транспортної дисципліни для здобувачів вищої освіти вишу
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_0d19ea8d02.jpg&w=2048&q=100)
З 18 грудня з перемінним складом Одеського державного університету внутрішніх справ розпочато та тривають заняття з транспортної дисципліни, які проводяться співробітниками управління патрульної поліції в Одеській області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України з метою дотримання порядку і правил у сфері дорожнього руху, встановлених законодавством України, нормативними документами МВС України та наказами керівництва вишу.
Під час занять здобувачі вищої освіти оволодівають інформацією щодо запобігання вчинення адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, ознак адміністративної відповідальності, недопущення керування транспортним засобом у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння, недопущення створення аварійних ситуацій, етики водія та його взаємовідносин з іншими водіями транспортних засобів та працівниками патрульної поліції.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_efb6b56990.jpg)
За допомогою інтерактивних окулярів, що мають назву «П’яні» окуляри, курсанти спробували себе в ролі водія у стані алкогольного сп’яніння, для розуміння небезпеки і негативних наслідків.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_44ac3a9222.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_9b6ef007b2.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_118ce9482b.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F5_c25beac0b4.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F6_fc721fcbf2.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F7_0a5894dbe5.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F8_e421bb0a21.jpg)