Патріотичний концерт до Дня Гідності та Свободи...

Патріотичний концерт до Дня Гідності та Свободи

news-photo

 

День Гідності та Свободи відзначається 21 листопада згідно з Указом Президента України №872/2014 від 13.11.2014 року. Цей день установлено “з метою збереження та донесення до сучасного та майбутнього поколінь інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, утвердження ідеалів свободи й демократії, а також віддання шани патріотизму та мужності громадян, які восени 2004-го й у листопаді 2013-го – лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав та свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору”.

 

10 років тому, 21 листопада 2013 року, на майдан Незалежності у Києві вийшли кілька сотень людей, щоб висловити свій протест проти рішення влади, яке загрожувало Україні втратою незалежності та перекреслювало її європейське майбутнє. Того листопадового вечора ніхто не здогадувався, що в історії не тільки України, а й усього світу починається новий етап і що події, які відбуватимуться наступні 94 дні – перший крок на шляху до драматичних геополітичних змін.

 

 

Запровадження Дня Гідності та Свободи на державному рівні є свідченням визнання важливості цих цінностей як наріжних для українського суспільства.

 

Одним із заходів щодо відзначення Дня Гідності та Свободи в Одеському державному університеті внутрішніх справ став патріотичний концерт, підготовлений силами курсантів і студентів університету.

 

Слухачі концерту

 

Під потужні оплески слухачів у залі лунали відомі українські пісні, вірші видатних та маловідомих поетів, твори, присвячені захисникам України, матерям наших Героїв та світлому майбутньому  українців на рідній землі!

 

Творчість робить молодь щасливою, оскільки це дає можливість дарувати свій неповторний талант та креативність!

 

Слава Україні! Героям Слава!

 

"За нами майбутнє!"

 

Потужні оплески слухачів у залі