Участь у тренінгу із запобігання та протидії торгі...

Участь у тренінгу із запобігання та протидії торгівлі людьми

З 29 січня по 1 лютого курсанти 3-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування ОДУВС взяли участь у тренінгу із запобігання та протидії торгівлі людьми в Україні в умовах воєнного стану, який відбувся у м. Чернівці.

Захід був організований ГО «Регіональне Об’єднання Молоді» в рамках проєкту «Розбудова миру та подолання конфліктів в Україні – Крок вперед» за фінансової підтримки Institut für Auslandsbeziehungen (IFA) з використанням ресурсів Міністерства Закордонних Справ Німеччини.

Впродовж чотирьох днів учасники й учасниці:

– опрацювали, що таке торгівля людьми та як ідентифікувати групи, вразливі до потрапляння у ситуацію торгівлі людьми та експлуатацію;

– засвоїли методи надання допомоги людям, що постраждали від торгівлі людьми.

Важливою частиною тренінгу була робота з нормативно-правовими актами та опрацювання практичних кейсів.