Ознайомча лекція представника Департаменту карного розшуку Національної поліції України
Змістовну лекцію, присвячену алгоритму дій під час документування злочинів, пов'язаних з незаконним обігом зброї, провів для курсантів факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування НПУ ОДУВС старший оперуповноважений в особливо важливих справах Департаменту карного розшуку Національної поліції України підполковник поліції Сергій ГНИЛИЦЬКИЙ.
На прикладі конкретного злочину практик розповів про етапи документування незаконного збуту зброї через мережу Інтернет.
У ході лекції досвідчений фахівець акцентував увагу на важливості розуміння техніки проведення кожного з оперативно-розшукових заходів. Курсантам також продемонстровано відеофрагменти, на яких було відображено процеси оперативної закупки, передачі коштів, вилучення зброї та затримання.
Сергій ГНИЛИЦЬКИЙ, розповідаючи про етапи документування злочинів, пов'язаних з незаконним обігом зброї, наголосив на дотриманні передбаченої законом процедури при збиранні доказів, а також складанні процесуальних документів для встановлення фактів та осіб, причетних до скоєння злочину.
Усе це підкріплювалося реальними кейсами з практики, що дозволило курсантам не просто поглибити теоретичні знання, а й відчути специфіку майбутньої професії.
На завершення зустрічі курсантам було запропоновано самостійно скласти процесуальні документи, моделюючи ситуацію документування злочину, пов'язаного з незаконним обігом зброї.