Онлайн-стажування “Інновації у викладанні та навча...

Онлайн-стажування “Інновації у викладанні та навчанні у вищій освіті”

news-photo

 

«Європейська ліга професійного розвитку» разом з Білостоцьким університетом (факультет Наук про Освіту), організовує дистанційне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти I-IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування за темою: «Інновації у викладанні та навчанні у вищій освіті».

 

Дати проведення: 7 листопада – 15 грудня 2023 року.

 

Мета стажування: поглибити знання та розвинути компетенції викладачів закладів вищої освіти України у застосуванні інноваційних методів і підходів до роботи зі своїми студентами.

 

Лекторами цієї програми є провідні викладачі та дослідники закладів вищої освіти різних європейських країнах, а це означає, що ми пропонуємо універсальні заняття, які не лише збагачують викладання та навчання в контексті української вищої освіти, але й переступають інституційні та культурні кордони.

 

Учасники, використовуючи посилання на міжнародну літературу, аналіз тематичних досліджень та практичних вправ, зможуть:


• ознайомитися з контекстом політики європейської вищої освіти;


• удосконалити свої компетенції щодо застосування різноманітних нових методів навчання та підходів (наприклад, цифрове оповідання, навички письма (як академічні, так і творчі), перевернуті заняття та підготовка навчально-методичних матеріалів для студентів зі спеціальними освітніми потребами);


• обдумати потенційні переваги та проблеми застосування цих методів і підходів у своїх класах;


• розробити конкретні засоби для впровадження обраних нових практик у різні сфери власного викладання.

 

Кожен навчальний модуль супроводжується 90-хвилинним вебінаром (з використанням платформи Zoom) і цифровим пакетом навчальних матеріалів для використання слухачами. Всім учасникам видається сертифікат про проходження міжнародного стажування загальною тривалістю 180 год (6 кредитів ECTS).

 

Програма відбувається англійською мовою з професійним перекладом українською.

 

Детальна інформація щодо участі та вартості стажування за тел.: +38063 333 9152 або на сайті.

 

Додаток: детальна програма стажування.