Онлайн-лекція за участю старшого радника з питань ...

Онлайн-лекція за участю старшого радника з питань переслідування за міжнародні злочини КМЄС

7 грудня відбулась онлайн-лекція для студентів інституту права та безпеки, курсантів та слухачів магістратури факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування за темою: «Міжнародне гуманітарне право».

Захід провів Mark ROORDA, старший радник з питань переслідування за міжнародні злочини Консультативної місії Європейського Союзу.

«Міжнародне гуманітарне право»

В ході проведення онлайн лекції спікер акцентував увагу на загальних аспектах міжнародного гуманітарного права (далі – МГП), цілях і правилах МГП (які застосовуються під час збройних конфліктів), джерелах МГП, актуальних питаннях реформування цивільної безпеки та захисті цивільного населення.

Учасники лекції

Також Mark ROORDA ознайомив здобувачів вищої освіти університету з договорами та положеннями МГП, навів практичні приклади, а також надіслав додаткові матеріали для подальшого самостійного опрацювання.

Зацікавлені курсанти

"Норми МГП"