Онлайн-зустріч молодих вчених ОДУВС з представника...

Онлайн-зустріч молодих вчених ОДУВС з представниками Ради молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України

26 січня 2024 року відбулась ознайомча онлайн-зустріч Наукового товариства студентів (курсантів, слухачів), аспірантів, докторантів і молодих вчених Одеського державного університету внутрішніх справ з представниками Ради молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України.

Представниками Ради молодих вчених при МОН було продемонстровано можливості для подальшого розширення співпраці молодих вчених з РМУ при МОН та Офісом підтримки вченого, а також висвітлено питання:

– захисту прав молодих вчених, їх волевиявлення в органах державної влади;

– комунікації між фізичними та юридичними особами з питань обміну і опрацювання інформації;

– організації і проведення конференцій, семінарів, нарад, громадських слухань та інших заходів;

– міжнародного співробітництва в контексті побудови Європейського простору вищої освіти і наукових досліджень, а також сприяння налагодженню контактів з національними асоціаціями молодих науковців та іншими академічними партнерами різних країн.

До зустрічі долучилися гарант ОНП «Право» Андрій Бабенко, який окреслив стан наукових досліджень молодих вчених університету та завідувач докторантури та аспірантури Ірина Теслюк, яка наголосила на подальших перспективах та можливостях розвитку молодих науковців університету.

На завершення виступила голова Наукового товариства студентів (курсантів, слухачів), аспірантів, докторантів і молодих вчених Одеського державного університету внутрішніх справ Любов Березовенко та подякувала за надану інформацію щодо можливостей розвитку молодих вчених.