Онлайн-лекція за участі заступника керівника відділу з питань залучень громадської дипломатії штаб-квартири НАТО
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_170a7f9c23.jpg&w=2048&q=100)
Міжнародна співпраця з закордонними партнерами є невід’ємним складником інноваційного розвитку Одеського державного університету внутрішніх справ.
27 лютого відбулась друга онлайн-зустріч Петра Луняка, заступника керівника відділу з питань залучень громадської дипломатії штаб-квартири НАТО із здобувачами вищої освіти університету. Іноземний фахівець провів лекцію англійською мовою за темою: «НАТО як політичний і військовий Альянс».
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_f9a5a4e232.jpg)
Захід відбувся в рамках реалізації підписаного Меморандуму про співробітництво та партнерство між Центром інформації та документації НАТО й Одеським державним університетом внутрішніх справ.
В ході розгляду питання «NATO as political and military Alliance» спікером було акцентовано увагу на тому, що у України та НАТО є спільна мета – це збереження суверенності України, боротьба за цінності і демократію та Перемога. Пан Луняк також зазначив, що, незважаючи на те, що Україна ще не є державою-членом Альянсу, НАТО прагне надавати всебічну підтримку та допомогу. Окрім того, було наголошено, що Альянс готовий спростити процедуру вступу України до НАТО та вести політичний діалог щодо допомоги Україні у війні.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_bc7dacf7b2.jpg)
Курсанти з зацікавленням слухали лекцію та мали змогу поставити запитання спікеру заходу. Запитання стосувалися тристоронніх економічних відносин НАТО, України та рф в умовах війни, також звучали запитання щодо готовності Альянсу стати на захист власних кордонів та щодо майбутнього і перспектив розвитку України після закінчення війни.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_c5f02a754e.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_3e40d0bd4a.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F5_52dee98445.jpg)