Онлайн-лекція від представниці Коледжу національно...

Онлайн-лекція від представниці Коледжу національної поліції Латвії

20 вересня в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулася онлайн-лекція для здобувачів вищої освіти на тему «Управління стресом у кризових ситуаціях».

Лекцію провела Лайла Вайводе, викладачка кафедри гуманітарних дисциплін Коледжу національної поліції Латвії.

Були розглянуті дослідження кризової поведінки: реакції поліцейських та громадян у стресових ситуаціях, що дозволяє краще розуміти, як ефективніше діяти в умовах кризи.

Окрім цього, під час лекції увагу приділили темі кризової комунікації, а саме: як поліцейським варто поводити себе під час стресу. Було обговорено, як зберігати спокій, уникати емоційних рішень та ефективно взаємодіяти з колегами й громадянами.

На завершення було представлено різні техніки для подолання стресу, які можуть використовувати поліцейські у своїй професійній діяльності. Лайла Вайводе наголосила на важливості швидко адаптуватися до екстремальних умов і знаходити способи для збереження внутрішнього балансу.