ОГОЛОШЕННЯ щодо проведення конференції трудового к...

ОГОЛОШЕННЯ щодо проведення конференції трудового колективу Одеського державного університету внутрішніх справ

23 листопада 2023 року о 14:00 годині за адресою: м. Одеса, вул. Успенська, 1, лекційна зала № 309, відбудеться конференція трудового колективу Одеського державного університету внутрішніх справ.

На порядок денний конференції виносяться такі питання:

1. Звіт ректора Одеського державного університету внутрішніх справ про підсумки діяльності у 2022/2023 навчальному році.
  2. Про погодження положення про конференцію трудового колективу Одеського державного університету внутрішніх справ.
  3. Про обрання до складу Вченої ради Одеського державного університету внутрішніх справ виборних представників із числа працівників університету.
  4. Про обрання члена комісії з трудових спорів Одеського державного університету внутрішніх справ.

На конференцію запрошуються делегати, які обрані на загальних зборах трудових колективів самостійних структурних підрозділів та органів курсантського (студентського) самоврядування Одеського державного університету внутрішніх справ.

Початок реєстрації о 13:45 годині

Ректорат і профспілковий комітет