ОДУВС та Південно-західний апеляційний господарськ...

ОДУВС та Південно-західний апеляційний господарський суд підписали договір про співробітництво

Ректор Одеського державного університету внутрішніх справ Дмитро Швець та голова Південно-західного апеляційного господарського суду Наталія Богацька підписали договір про співробітництво.

Досягнуті домовленості передбачають можливості для проходження навчальної та виробничої практики для здобувачів вищої освіти університету, надання допомоги в організації конкурсів на юридичну тематику, проведення занять на базі суду та ін.

Після підписання договору голова суду Наталія Богацька ознайомила ректора ОДУВС Дмитра Швеця та представників вишу із роботою суду, рівнем забезпечення сучасними приміщеннями та технікою, а також розповіла про міжнародні проєкти, в яких брав і сьогодні бере участь Південно-західний апеляційний господарський суд.

Своєю чергою, ректор університету Дмитро Швець поділився досвідом підготовки здобувачів вищої освіти та відмітив роль і значення набуття практичних навичок, особливо в роботі судової системи.