ОДУВС та Південно-західний апеляційний господарський суд підписали договір про співробітництво
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_0453292f67.jpg&w=2048&q=100)
Ректор Одеського державного університету внутрішніх справ Дмитро Швець та голова Південно-західного апеляційного господарського суду Наталія Богацька підписали договір про співробітництво.
Досягнуті домовленості передбачають можливості для проходження навчальної та виробничої практики для здобувачів вищої освіти університету, надання допомоги в організації конкурсів на юридичну тематику, проведення занять на базі суду та ін.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_09e0f49d7b.jpg)
Після підписання договору голова суду Наталія Богацька ознайомила ректора ОДУВС Дмитра Швеця та представників вишу із роботою суду, рівнем забезпечення сучасними приміщеннями та технікою, а також розповіла про міжнародні проєкти, в яких брав і сьогодні бере участь Південно-західний апеляційний господарський суд.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_db48b2d51c.jpg)
Своєю чергою, ректор університету Дмитро Швець поділився досвідом підготовки здобувачів вищої освіти та відмітив роль і значення набуття практичних навичок, особливо в роботі судової системи.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_9b0fd5c7ef.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_510b9daf53.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F5_c5352c2591.jpg)