ОДУВС гостинно зустрічав майбутніх вступників...
ОДУВС гостинно зустрічав майбутніх вступників
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_6e54eed8fc.jpg&w=2048&q=100)
В Одеському державному університеті внутрішніх справ пройшов черговий День відкритих дверей для майбутніх вступників. Молодь мала нагоду дізнатися більше про спеціальності, умови вступу до вишу у 2024 році та професійні перспективи.
Гостей заходу зустрічали декани факультетів, викладачі, курсанти та студенти університету.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_9f8153279b.jpg)
Дізнавшись про особливості цьогорічної вступної кампанії, присутні мали можливість ознайомитись з матеріально-технічною базою вишу та сучасними навчальними полігонами, які використовуються для практичного відпрацювання набутих знань.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_3d2810c92f.jpg)
Сьогоднішні профорієнтаційні заходи традиційно були дуже насичені, адже свої підрозділи представили й поліцейські батальйону поліції особливого призначення, спеціалісти-криміналісти, кінологи кінологічної служби, представники Управління поліції охорони в Одеській області та Управління патрульної поліції Одещини.
На завершення усі присутні мали змогу отримати вичерпні відповіді на запитання щодо вступу до ОДУВС.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_8635707f5f.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_231250d9cc.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F5_3edc41559d.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F6_4076e0b69a.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F7_6151bd964a.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F8_6769223c3d.jpg)
509 лютого, 2024
ЛІЦЕЇ МВС. Івано-Франківськ26 липня, 2024
Запрошуємо до вступу в ліцеї безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання системи МВС України26 липня, 2024
ЛІЦЕЇ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ26 липня, 2024