ОДУВС долучився до Всесвітнього дня прибирання...

ОДУВС долучився до Всесвітнього дня прибирання

20 вересня здобувачі вищої освіти Одеського державного університету внутрішніх справ долучились до Всесвітнього дня прибирання під гаслом «Зробимо Україну чистою разом!».

Захід був організований Координаційною радою курсантсько-студентського самоврядування ОДУВС з метою прибирання паркової зони та допомоги муніципальним службам міста у благоустрої території парку.

Метою Всесвітнього дня прибирання є формування культури чистоти, соціальної відповідальності та об’єднання громади навколо важливих екологічних питань.

З 2024 року Всесвітній день прибирання офіційно визнаний ООН та щорічно відзначатиметься 20 вересня. Ця подія включена до календаря міжнародних днів і тижнів, що підкреслює її значущість на глобальному рівні.

Організатор Всесвітнього дня прибирання - Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» є частиною глобального руху «Let’s Do It World», який об’єднує понад 91 мільйон активістів із 211 країн світу.