Одеський університет внутрішніх справ розповідає у...
Одеський університет внутрішніх справ розповідає учням про світ поліцейської професії
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_5dd06de00d.jpg&w=2048&q=100)
Колектив Одеського державного університету внутрішніх справ продовжує роботу з питань реалізації основних завдань проєкту “Дружня підтримка” МВС України в аспекті сприяння розвитку дітей і молоді Одещини.
Музей історії університету та стрілецький тир відвідали учні Одеського ліцею № 90 Одеської міської ради. Діти проявили щиру зацікавленість щодо професії поліцейського і певних напрямів діяльності, отримали безліч позитивних емоцій та історичних фактів.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_afc84225af.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_f0601403b9.jpg)
Сьогодні, у період війни, наше спільне завдання – бути поряд з дітьми і молоддю, які як ніколи потребують уваги, турботи і підтримки щодо розвитку і становлення.
Все буде Україна!
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_ccc31b742c.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_1ce0faf55c.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F5_0590a2dee3.jpg)
519 січня, 2024
ЛІЦЕЇ МВС. Івано-Франківськ26 липня, 2024
Запрошуємо до вступу в ліцеї безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання системи МВС України26 липня, 2024
ЛІЦЕЇ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ26 липня, 2024