Одеський університет внутрішніх справ розповідає у...

Одеський університет внутрішніх справ розповідає учням про світ поліцейської професії

Колектив Одеського державного університету внутрішніх справ продовжує роботу з питань реалізації основних завдань проєкту “Дружня підтримка” МВС України в аспекті сприяння розвитку дітей і молоді Одещини.

Музей історії університету та стрілецький тир відвідали учні Одеського ліцею № 90 Одеської міської ради. Діти проявили щиру зацікавленість щодо професії поліцейського і певних напрямів діяльності, отримали безліч позитивних емоцій та історичних фактів.

Сьогодні, у період війни, наше спільне завдання – бути поряд з дітьми і молоддю, які як ніколи потребують уваги, турботи і підтримки щодо розвитку і становлення.

Все буде Україна!