Одеський державний університет внутрішніх справ пр...

Одеський державний університет внутрішніх справ приєднався до проєкту «НЕЗЛАМНІ ПРАВНИЧІ ШКОЛИ УКРАЇНИ»

18 березня 2024 року перший проректор Одеського державного університету внутрішніх справ полковник поліції Сергій БРАТЕЛЬ спільно з директором інституту права та безпеки Андрієм БАБЕНКОМ взяли участь у шостому тижні Всеукраїнського освітнього проєкту «НЕЗЛАМНІ ПРАВНИЧІ ШКОЛИ УКРАЇНИ».

Тема зустрічі: досвід Одеського державного університету внутрішніх справ з підготовки здобувачів за галуззю знань 08 Право спеціальності 081 Право.

Ідея проєкту: об’єднання правничих шкіл України задля підтримки здобувачів, наукових-педагогічних працівників вітчизняних правничих шкіл у складний для нашої країни період, обміну позитивними освітніми практиками, популяризації новітніх досягнень правничих шкіл в організаційному та методичному забезпеченні освітнього процесу, надання додаткових можливостей для посиленої співпраці.

Основним посилом було доведення наступного:

– Особливості навчання в ОДУВС;

– Здійснення освітнього процесу;

– Сучасна система забезпечення високої якості вищої освіти;

– Надання практично-орієнтованих знань;

– Міжнародне співробітництво ОДУВС;

– Спеціалізовані навчальні полігони в процесі підготовки фахівців.

Захід об’єднав 25 провідних правничих шкіл із різних куточків України, які мали нагоду поділитися багаторічними напрацюваннями та унікальним досвідом у підготовці майбутніх юристів.