ОБГОВОРЕННЯ ПИТАНЬ РЕАЛІЗАЦІЇ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОЇ...

ОБГОВОРЕННЯ ПИТАНЬ РЕАЛІЗАЦІЇ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОЇ ПРОГРАМИ «ПРАВО» ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ

В Одеському державному університеті внутрішніх справ здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 081 “Право”.

Залучення стейкхолдерів до процесу вдосконалення програми, її максимальної адаптації до умов сьогодення та врахування потреб практичних підрозділів – є невід’ємною складовою ефективності її реалізації.

Гарантом освітньо-професійної програми «Право» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти доктором юридичних наук, професором Ганною Тетерятник проведена робоча зустріч з керівництвом слідчого управління ГУНП в Одеській області.

У зустрічі взяв участь заступник начальника слідчого управління ГУНП в Одеській області кандидат юридичних наук підполковник поліції Олександр Федорчук.

Під час зустрічі учасники обговорили та проаналізували наявну освітню програму Одеського державного університету внутрішніх справ, перелік та зміст вибіркових освітніх компонентів, перспективи їх вдосконалення з урахуванням  умов  воєнного стану та післявоєнного періоду.