Новорічне привітання ректора університету Дмитра Ш...

Новорічне привітання ректора університету Дмитра Швеця

Шановні колеги, курсанти, студенти та вся наша велика родина

Одеського державного університету внутрішніх справ!

Нинішній Новий рік Україна знову зустрічає в умовах війни. Але попри виклики і випробування, ми не зупиняємося ні на хвилину і впевнено крокуємо до нашої спільної мети, демонструючи всім свою незламність, стійкість та віру в Перемогу.

Хочу подякувати кожному, хто робить вагомий внесок у високопрофесійну підготовку нового покоління українських правоохоронців, та тим, хто зробив для себе відповідальний вибір – стати гідною опорою для захисту правопорядку в рідній країні.

Дякуємо нашим захисникам та захисницям, які ціною власного життя продовжують боронити цілісність і незалежність України, захищаючи кожного з нас.

Нехай Новий 2024-й рік принесе усім нам найголовніше – якнайшвидшу Перемогу та довгоочікуваний мир і спокій нашій країні.

Зичу у Новому році сил і мудрості, витримки та здоров’я, успіхів та впевненості у майбутньому!

З Новим роком! Слава Україні!

ректор ОДУВС

полковник поліції