Науковиця ОДУВС доєдналася до круглого столу КМЄС ...

Науковиця ОДУВС доєдналася до круглого столу КМЄС в рамках акції «16 днів проти насильства»

6 грудня, в рамках акції «16 днів проти насильства», професорка кафедри адміністративної діяльності поліції Олена Ковальова взяла участь у круглому столі «Система запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі: сучасні виклики та механізми подолання», організованому Консультативною місією Європейського Союзу в м. Миколаїв.

Учасниками круглому столу також були представники ГУНП в Миколаївській та Херсонській областях, судів, обласних та місцевих адміністрацій, загальних та спеціалізованих служб підтримки постраждалих осіб, громадських організацій тощо.

Уяасники конференції

Представниця університету презентувала сучасний стан та перспективи розвитку національного законодавства у зв’язку із ратифікацією Стамбульської конвенції, а також представила учасникам ініційований університетом за підтримки Консультативної місії Європейського Союзу соціальний експеримент «Що обереш ти?», та розроблений інформаційний проспект, спрямований на підвищення рівня обізнаності населення щодо можливих безпечних стратегій втручання у випадках виявлення домашнього насильства або насильства за ознакою статі.

За підсумками роботи круглого столу були сформовані рекомендації для підвищення ефективності діяльності щодо запобігання та протидії домашньому насильству на місцевому рівні, в тому числі на деокупованих та окупованих територіях України.