Науковці ОДУВС долучилися до обговорення питань захисту навколишнього середовища крізь призму міжнародного гуманітарного права
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_e53b8ebb4c.jpeg&w=2048&q=100)
Сьогодні, 6 листопада, представники ОДУВС: доцент кафедри трудового, земельного та господарського права к.ю.н., доцент Олександр Антоненко та професор кафедри адміністративної діяльності поліції д.ю.н., доцент Юрій Павлютін взяли участь у роботі конференції: «Захист навколишнього середовища крізь призму міжнародного гуманітарного права», яка відбулася у м. Львів. Захід організований за сприяння Товариства Червоного Хреста України.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_9f33f5c814.jpeg)
На конференції було порушено питання наслідків бойових дій для навколишнього середовища та потенційної можливості спровокувати серйозні екологічні проблеми.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_4f1c1f94c5.jpeg)
На заході було представлено академічне дослідження “Міжнародно-правовий захист природного середовища під час міжнародного збройного конфлікту: український вимір”.
У конференції взяли участь представники української влади, наукових кіл, неурядових організацій і груп громадянського суспільства.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_0e7d3401b3.jpeg)