Науковиця ОДУВС стала лауреатом Премії Верховної Р...

Науковиця ОДУВС стала лауреатом Премії Верховної Ради України молодим ученим за 2022 рік

Завідувачка кафедри кримінального процесу та криміналістики д.ю.н., професор підполковник поліції Ганна Тетерятник відповідно до Постанови ВРУ №10309 стала лауреатом Премії Верховної Ради України молодим ученим за 2022 рік.

Премія присуджується молодим ученим – громадянам України за отримані вагомі наукові здобутки під час проведення фундаментальних та/або прикладних наукових досліджень.

На конкурс було подано роботу Ганни Тетерятник «Концептуальні основи кримінального провадження в умовах надзвичайних правових режимів». У ній комплексно досліджені теоретико-методологічні засади, правове регулювання та праксеологічні основи кримінального провадження в умовах надзвичайних правових режимів.

Авторкою запропоновані та охарактеризовані елементи концептуальних основ кримінального провадження в умовах надзвичайних правових режимів, запропонована теоретична модель правового режиму та тринітарно-синергетична модель кримінального провадження в умовах надзвичайних правових режимів.

Розроблені науково-обґрунтовані пропозиції із удосконалення чинного законодавства і практики його застосування.