Нагородження спортсменів ОДУВС під час ранкового ш...

Нагородження спортсменів ОДУВС під час ранкового шикування

news-photo

Сьогодні під час ранкового шикування ректор Одеського державного університету внутрішніх справ полковник поліції Дмитро Швець вручив нагороди спортсменам університету.

Так, за підсумками Кубку Одеської області з бігу у приміщенні, який нещодавно пройшов у м. Одеса:

у категорії «біг на 300 м» – 1-ше місце зайняв Віктор Волкорєзов, курсант 4-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування. Також Віктор здобув 1-ше місце і в категорії «біг на 600 м»;

у категорії «біг на 1500 м» – 1-ше місце посів Володимир Пересунько, курсант 2-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування.

Крім того, вітаємо Володимира з отриманням бронзової медалі на командному чемпіонаті України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів з бігу на 2000 м з перешкодами, який відбувся у м. Львів з 13 по 14 січня.