На шляху до здійснення мрії
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_f73cb8d1f9.jpeg&w=2048&q=100)
Слухачі Автошколи для осіб з інвалідністю Одеського державного університету внутрішніх справ Катерина Піддубна та Богдан Протасевич склали теоретичний іспит підготовки водіїв транспортних засобів у Територіальному сервісному центрі МВС.
Катерина за фахом медик. Вона розповідає, що вирішила навчитися кермувати автомобілем після того, як їй наснився сон, у якому вона, аби врятувати життя людині, мала сісти за кермо і швидко доставити її до лікарні. Коли Катерина дізналася про Автошколу, сумнівів не було – їй це потрібно.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_95f7ef66d8.jpeg)
Богдан давно мріє опанувати професію водія і працювати в таксі, щоб вільно пересуватися містом і мати можливість більше спілкуватися з людьми.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_58392d2547.jpeg)
Попереду набуття навичок водіння на спеціально обладнаному автомобілі та підготовка до складання практичного іспиту для отримання посвідчення водія категорії «В».
Проєкт МВС України «Автошколи для осіб з інвалідністю» реалізовує загальнодержавну ініціативу першої леді України Олени Зеленської в межах Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні «Без бар’єрів».