На базі ОДУВС відбулись фінальні змагання в рамках...

На базі ОДУВС відбулись фінальні змагання в рамках обласного етапу проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

На базі спортивного комплексу Одеського державного університету внутрішніх справ пройшли фінальні змагання з баскетболу, волейболу та черліденгу, в рамках обласного етапу проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».

Привітали учасників змагань начальник Одеської ОВА Олег Кіпер, заступник голови Одеської ОДА Антон Шалигайло та ректор ОДУВС Дмитро Швець.

Загалом за підсумками напружених, але надзвичайно видовищних протистоянь з п’яти видів спорту – футзалу, волейболу, баскетболу, черлідингу і спортивного орієнтування - сім потужних команд поїдуть до столиці на наймасштабніші учнівські змагання країни «Пліч-о-пліч» представляти Одещину.

Тож зичимо перемоги нашим юним спортсменам!