Музей ОДУВС відвідала учнівська молодь Одеської мі...
Музей ОДУВС відвідала учнівська молодь Одеської міської територіальної громади
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_d6d800bb8a.jpeg&w=2048&q=100)
Сьогодні музей Одеського державного університету внутрішніх справ гостинно розкрив двері для учнівської молоді Одеської міської територіальної громади.
Відвідувачі ознайомились з основними історичними періодами Одещини, з історією розвитку університету та сучасними надбаннями. Вдячні учні залишили запис у книзі відвідувачів музейного простору.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_3c9478dd5e.jpeg)
Для колективу університету надзвичайно цінними є питання щодо розвитку музею, де знайшли надійний прихисток і благодатний грунт багаторічні професійні та культурні традиції і надбання наших славних попередників, та використання музейного ресурсу у процесах національно-патріотичного виховання молоді Одещини.
Слава Україні!
Рятуємо від забуття!
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_27cf1248a8.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_7c5e83267e.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_8b95c587de.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F5_6c0a62bfb1.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F6_7c5c22348d.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F7_260bca9b61.jpeg)
908 грудня, 2023
ЛІЦЕЇ МВС. Івано-Франківськ26 липня, 2024
Запрошуємо до вступу в ліцеї безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання системи МВС України26 липня, 2024
ЛІЦЕЇ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ26 липня, 2024