Музей університету відвідали учні Одеського ліцею ...

Музей університету відвідали учні Одеського ліцею № 68

Екскурсійна, просвітницька діяльність у музейному просторі Одеського державного університету внутрішніх справ активно продовжується!

Сьогодні музей відвідали учні Одеського ліцею № 68, які ознайомились з історичними періодами розвитку Одещини, подіями щодо реорганізації/становлення університету.

Також молодь зацікавилась інформацією щодо сучасного внеску колективу ОДУВС на шляху до Перемоги.

Конструктивний діалог з учнівською молоддю було присвячено питанням щодо донорства, підтримки військових, всіх форм волонтерської діяльності, які реалізуються в університеті, тощо.

Зустріч з відвідувачами музею завершено пропозиціями щодо подальшої співпраці, поглиблення партнерської взаємодії у напрямі виховання і розвитку молоді, що лунали від учнів, викладачів ліцею та фахівців університету.

Переможемо разом! Все буде Україна!