«Мрії здійснюються…»

Саме ці слова промовив сьогодні випускник Автошколи для людей з інвалідністю ОДУВС Олександр Могильников, коли успішно склав практичний іспит в територіальному сервісному центрі МВС та отримав посвідчення водія категорії В.

Олександр – переселенець з Херсону, до Одеси переїхав у позаминулому році. Травму отримав 27 років тому внаслідок нещасного випадку на виробництві.

«Навчитися кермувати автомобілем я мріяв вже, мабуть, років 30. Про автошколу в Одесі дізнався з Інтернету, коли шукав, чи можна навчатися людям з інвалідністю. Спочатку пройшов теоретичний курс, а потім вже практичні заняття. Морально було важко, не кермував ніколи, досвіду немає, але в мене були дуже хороші інструктори, тож їздити було не страшно», - ділиться враженнями Олександр.

Автошколи для людей з інвалідністю – проєкт, який реалізується МВС як частина ініціативи «Без бар’єрів».

Адреса автошколи ОДУВС: м. Одеса, пров. Сабанський, 4.

Телефон: +38 094 949 80 70.