Модельне судове засідання практичний досвід та про...

Модельне судове засідання практичний досвід та професійна підготовка студентів ОДУВС

У навчальній залі судових засідань відбулося модельне судове засідання “Судовий розгляд кримінального провадження”, яке провели студенти 3 курсу 1 групи спеціальності “Право” інституту права та безпеки. Цей захід був організований з метою набуття студентами практичних навичок у сфері кримінального процесу.

Кожен учасник засідання отримав відповідальну роль – суддя, прокурор, потерпілий, обвинувачений, захисники та інші. Це дозволило студентам зануритися у атмосферу реального судового процесу та відчути важливість кожного аспекту цього процесу.

Професор кафедри доктор юридичних наук, професор Смоков С. М. координував цей захід, забезпечуючи його успішну реалізацію.

Такі модельні судові засідання є важливою частиною навчального процесу в галузі правознавства. Вони дозволяють студентам знаходити творчий підхід до вирішення складних юридичних питань, набуваючи практичний досвід та впевненість у своїх знаннях.

Крім того, такі заходи стимулюють інтерактивну взаємодію між учасниками, розвивають комунікативні навички та вміння працювати в команді. Вони також сприяють формуванню професійної ідентичності та відчуття відповідальності перед суспільством.