Міжнародний захід для представників Коледжу державної поліції Латвії
Одеський державний університет внутрішніх справ активно продовжує здійснювати міжнародну співпрацю з іноземними партнерами задля отримання передового досвіду викладання та підвищення кваліфікації викладачів, а також впровадження новітніх технологій, практик та успішних напрацювань іноземних колег в навчальний процес.
17 квітня, в рамках реалізації підписаного Меморандуму про співпрацю між Одеським державним університетом внутрішніх справ та Коледжем державної поліції Латвії, було організовано міжнародний онлайн-захід для іноземних партнерів з Латвії за участю курсантів Херсонського факультету спеціальності 081 «Право» за темою: «Training of future law enforcement officers in higher education institutions with specific learning conditions». Лекцію провела Яна Пренько, старший викладач кафедри загальноправових дисциплін ХФ ОДУВС.
У ході заходу спікер акцентувала увагу на наступних актуальних питаннях:
- проведення бінарних занять в університеті спільно з практичними працівниками в інтерактивних аудиторіях закладу та на спеціалізованих полігонах (зокрема, на полігоні «Документування та розслідування воєнних злочинів», де під час занять курсанти відпрацьовують навички та тактику проведення слідчих (розшукових) дій);
- проведення занять з вогневої підготовки та тактико-спеціальної підготовки на полігонах та у тактичному містечку;
- проведення практичних занять методом кейс-стаді з іноземної мови, що є невід’ємною складовою навчання курсантів.
Окрім того, курсанти Херсонського факультету ОДУВС виступили з доповідями (англійською мовою) та мали змогу від себе особисто розповісти про практичну складову навчання.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_b557cc2038.jpg)
Представники та курсанти Коледжу державної поліції Латвії відмітили важливість продовження плідної міжнародної співпраці та обміну досвідом між закладами освіти.