Методичний семінар з керівниками наукових гуртків ...

Методичний семінар з керівниками наукових гуртків кафедр

13 вересня відділенням організації наукової роботи відділу організації наукової діяльності ОДУВС проведено методичний семінар з керівниками наукових гуртків кафедр за темою: «Наукові гуртки курсантів, студентів та слухачів магістратури як основна ланка процесу організації НДР здобувачів вищої освіти в ОДУВС».

В ході заходу керівники були ознайомлені з дислокацією наукових гуртків у поточному 2024-2025 навчальному році; порядком оформлення документації в наукових осередках (гуртках).

Також були представлені нові керівники гуртків: «ОРД», «Правоохоронець-науковець», «Admin Law Team», «Клуб правозахисників», «На варті правопорядку», «Молодий цивіліст».

Присутні обговорили перспективи діяльності наукового товариства здобувачів вищої освіти та молодих вчених, емблеми-логотипи новостворених наукових гуртків.

В роботі семінару взяла участь в.о. директора інституту права та безпеки Ірина Риженко, а також актив наукового товариства.