Методична зустріч з кураторами взводів та навчальн...

Методична зустріч з кураторами взводів та навчальних груп

Чергова методична зустріч з кураторами взводів та навчальних груп відбулась в ОДУВС. Захід організовано фахівцями відділення соціально-гуманітарної роботи.

У ході спілкування було здійснено аналіз роботи кураторів у першому кварталі 2024 року та визначено пріоритетні напрями діяльності у подальшому.

У зустрічі взяла участь представниця Центру адопції собак, голова ГО «Закон природи», голова комітету з питань екології Громадської ради при Одеській обласній державній адміністрації Яна ТІТАРЕНКО, а також керівники структурних підрозділів університету Анатолій ДЕСЯТНИК та Ірина ГОНЧАРУК.

Було напрацьовано алгоритми з посилення партнерської взаємодії в аспектах виховної діяльності та сприяння у становленні курсантсько-студентської молоді як свідомих громадян і патріотів України. На завершення заходу курсанти і студенти університету подарували своїм кураторам творчий патріотичний виступ.

Разом! Все буде Україна! Слава захисникам України!