Меморандум про співробітництво між ОДУВС та Одеськ...

Меморандум про співробітництво між ОДУВС та Одеською районною військовою адміністрацією

Ректор ОДУВС Дмитро Швець та начальник Одеської районної військової адміністрації Олександр Гринчак підписали меморандум про співробітництво.

Сторони домовилися про співпрацю у напрямках наукової та науково-технічної діяльності, навчально-методичного забезпечення освітнього процесу, взаємодії в соціально-культурній сфері.

Документ передбачає реалізацію спільних заходів, серед яких:

– обмін досвідом щодо інноваційних технологій і методів навчання та їх практичного застосування;

– організація і проведення спільних наукових конференцій, семінарів, нарад, круглих столів;

– організація спільної роботи з використанням “Кризової кімнати, дружньої до дитини” для роботи з дітьми, які постраждали внаслідок кримінального правопорушення;

– організація спільних спортивних та інших культурно-масових заходів тощо.

Після успішного укладення меморандуму очільник Одеського району Олександр Гринчак ознайомився з оновленою матеріально-технічною базою університету та відвідав сучасні навчальні полігони вишу.