Маленькими кроками до великої Перемоги...
Маленькими кроками до великої Перемоги
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_7369765c2e.jpg&w=2048&q=100)
Сьогодні, 14 лютого, курсанти факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування ОДУВС разом з адʼюнктом докторантури та аспірантури підполковником поліції Ольгою Корженко відвідали поранених захисників України.
Наші герої розповіли курсантам про свої нелегкі бойові будні та службу. Їхні розповіді дійсно вражають кожного, оскільки в них – страшні реалії війни.
Також вшанували хвилиною мовчання воїнів, які віддали своє життя за нашу свободу.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_ffa058d8a8.jpg)
Здобувачі вищої освіти подякували захисникам за вірність Україні та їх мужність. Така підтримка є вкрай важливою та необхідною, адже надає героям упевненості та покращує їх стан в цілому.
Ми маємо пам’ятати про кожного нашого захисника, завдячуючи їм всім, що маємо.
З любов’ю до ЗСУ!
Все буде Україна!!!
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_590e7c624f.jpg)
1214 лютого, 2024
ЛІЦЕЇ МВС. Івано-Франківськ26 липня, 2024
Запрошуємо до вступу в ліцеї безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання системи МВС України26 липня, 2024
ЛІЦЕЇ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ26 липня, 2024