Лекційне бінарне заняття за участю заступника нача...

Лекційне бінарне заняття за участю заступника начальника відділу оперативних обліків УКА ГУНП в Одеській області

Здійснення освітньої та наукової діяльності закладів вищої освіти системи МВС України у сфері кримінального аналізу є одним з інноваційних напрямів підготовки нової генерації сучасних українських правоохоронців.

26 вересня професором кафедри кібербезпеки та інформаційного забезпечення к.ю.н., доцентом Калугіним В.Ю., за участю заступника начальника відділу оперативних обліків УКА ГУНП в Одеській області підполковника поліції Карауша Д.В., було проведено лекційне бінарне заняття зі здобувачами вищої освіти підготовки фахівців освітнього ступеня «бакалавр» галузь знань 26 «Цивільна безпека», спеціальність 262 «Правоохоронна діяльність», факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції за програмою курсів первинної підготовки з навчальної дисципліни «Основи кримінального аналізу» за темою: «Аналітичний процес».

В ході проведення навчального заняття було визначено основні напрямки використання кримінального аналізу в правоохоронній діяльності, а також продемонстровано можливості програмних продуктів, які використовуються кримінальними аналітиками.